HAKKIMIZDA ?

Hiza Yapı’da  müşterinin tarzı, beğenileri, özel istek ve ihtiyaçları, mimarinin verileri doğrultusunda analiz edilerek, tasarım ilkelerinden ödün vermeyecek kadar esnek bir çerçevede ürün ve mekan tasarımları yapılır. Sonuçta ortaya çıkan tasarımlar; gerçek anlamda kişiye özel olup, tasarımdan üretime kadar en üst kalitede, Hiza yapı imzası taşır. Bunun yanında yine aynı kriterlere sahip, bazıları klasik çizgilerden izler taşıyan, çağdaş, yenilikçi ve modern tazlara hitap eden pekçok model müşterilerin ilgisine sunulmaktadır.

Uzun yıllara yayılan  tecrübe, tasarım vizyonu, kaliteli üretim ve malzeme deneyimini kurumsal bir yapı altında daha geniş kitlelere  ve daha kapsamlı hizmet verebilmek için 2010 yılından itibaren, Hiza Yapı Mimarlık Tasarım Uygulama adı altında çalışmalarımızı  sürdürmeye başladık.

Kişiye özel mobilya, aksesuar tasarımları ve üretimi, Yapı dekorasyon ve proje hizmetleri ile birlikte müşterilerimizin beğenilerine sunuluyoruz.

   
Sektöre bakış açımız ;

Yenilikçi ve özgün fikirleri; doğadan ilham alan, çağdaş ve kalıcı çizgilerle bütünleştirerek, herhangi bir moda ya da trende bağlı kalmadan tasarlarken, üretimleri en iyi, en kaliteli malzeme ve işçilikle tamamlayıp, kullanıcıya ve tasarıma hak etiği değeri vermek ana fikirdir.

Misyonumuz; Üstün kalite, uygun fiyat, güler yüzlü bir ekip ve %100 müşteri memnuniyetidir.


 

 

Web Tasarım Tüm Hakları irfanozer.com tarafından korunmaktadır.
WhatsApp ile iletişime geç