Boya Uygulaması

Boya Uygulaması

Boya Uygulaması

Hiza Yapı Dekorasyon uzun yıllardır Bursa’da boya uygulamaları hizmeti vermektedir. Dekorasyon fikirleri kapsamında aklımıza ilk gelen mekanlarımızın iç ya da dış cephelerinde ki renk değişikliğidir.

Renk tercihi dekorasyonda en önemli detaylardandır. Daha soft, pastel tonlarındaki renkler mekanlarınıza sakinliği ve ferahlığı getirirken, daha canlı ve kontrast renkler de mekanlarınızdaki enerjiyi arttıracaktır. Burada önemli olan nokta mekanın dinamiği, kullanım amacı ve tabi ki müşterinin özel istekleridir.

Yaşam alanlarınızın duvarlarında seçeceğiniz rengin yanında seçmiş olduğunuz boyanın türü de çok önemlidir. Her ne kadar fark etmesekte yaşam alanlarımızda canlıdır ve nefes almak ister. Özellikle duvarlarımız bu bütünün en önemli parçalarındandır. Uzun yıllar kullanılabilecek, sağlığa zararsız boya uygulamaları mevcuttur. Su bazlı boyalar, ipeksi mat boyalar ve plastik boyalar oldukça mukavemetli ve sağlıklı boyalardır. Güvenle yaşam alanlarınızın iç cephelerinde tercih edebileceğiniz boya türlerindendir. Bu ürünlerin temizliği ve bakımıda oldukça kolay olup, dikkatli kullanımda uzun yıllar boyunca sıkılmadan kullanabileceğiniz uygulamalardır.  

Bunlarında dışında bizler Hiza Yapı Dekorasyon olarak kişiye özel tasarladığımız, tamamen sağlıklı ve temizliği de bir o kadar kolay olan dekoratif boya dediğimiz İtalyan boya uygulamalarımızı da sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Büyük beğeni toplayan bu boya tekniğimiz her zevke uygun olarak istediğiniz renk ve desenlerde imal edilebilir. Değişik doku ve renklerden oluşan bu boyaalrımız üç boyutlu görsel ve dokuya sahip olup mekanlarınıza asla sıkılmayacağınız ve uzun yıllar zevkle kullanacağınız alanlar oluşturur. Müşterimizin isteğine göre öncelikle ofisimizde bir ön çalışma yapılarak teyitleştiğimiz bu boya yaşam alanlarınıza Hiza Yapı Dekorasyon ve tabi ki sizlerin zevki ve bizlerin fikirleri doğrultusunda tercih ettiğimiz tasarımın imzasını atacaktır.

Sizler hayal edin Hiza Yapı Dekorasyon uygulasın. Yaşam alanlarınızın dekorasyonu konusunda asla sınır tanımayan Hiza Yapı Dekorasyon sizler için çalışmalarına devam ediyor. Sizler de yaşam alanlarınızda bölgesel duvarlar, televizyon ünitesi arkaları, yatak başları, merdiven sahanlıkları gibi özellikli bölgelerde dekoratif boya çalışmalarımıza bir şans verin, farkı hep birlikte görelim. Kendi özel uygulamalarımız, belirli kalıp ve stillerde yaptığımız şekillendirmelerimiz ile dekoratif boyalardan oldukça memnun kalacaksınız.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ücretsiz Keşif ve Uygun Fiyatlarımızla Telefonlarınızı Bekliyoruz.
0 (532) 694 75 87

Web Tasarım Tüm Hakları irfanozer.com tarafından korunmaktadır.
WhatsApp ile iletişime geç