Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı

Hiza Yapı Dekorasyon Bursa’da banyolarınıza yeni bir hava katmak için geliyor. Yaşam alanlarınızın hem teknik hem de mimari açıdan  en dikkat edilmesi gereken alanlarından birisi banyolarınızdır. Sürekli su ve neme maruz kalan bu alanlarda kullanılan malzemeler ve uygulama detayları büyük önem arz etmektedir.

Her standarda uygun seçilen malzemeler ve doğru işçilik sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz banyolarınız yaşam kalitenizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra banyolarınızda tercih edeceğiniz diğer aksesuarlarda banyo tadilatınızın büyük bir kısmını oluşturur. Her zevke uygun olarak tercih edebileceğiniz banyo dekorasyon ürünleri yelpazesi de çok geniştir. En temel prensipte banyonuzda renk seçimi önemli bir detaydır.

Özellikle küçük alanlar başta olmak üzere banyolarınızda açık renkler tercih edildiğinde hem daha ferah alanlar elde edilir, hem de su lekesi gibi unsurlardan kaçınmış olursunuz. Bunun yanında seramiklerde de kayganlık unsurunu en aza indirmenin yolu sırsız yani mat seramik kullanmaktadır. Sırsız seramiklerin özellikle zeminde tercih edilmesi sağlık açısından da en güvenli hali oluşturacaktır.  

Mimari detayların önceliğini banyo seramikleri, vitrifiye ürünleri ve banyo dolabınız oluşturmaktadır. Suya, neme dayanıklı malzemelerin seçimi banyonuzun ömrünü uzatacaktır. Küçük banyolarınızda dekoratif duvar rafları, çok fonksiyonlu banyo aksesuarları tercih ederek alanınızı en efektif şekilde kullanabilirsiniz.

Duşakabin tercihinde ise her ölçüye uygun olmak üzere istenilen renk ve modellerde duşakabinler bulunmaktadır. Genellikle cam tercih edilen duşakabinler banyonuzda şık bir görüntü sağlanmasına da katkı sağlar. Son derece sağlıklı ve uzun ömürlü olan bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Banyonuza özel yaptığımız tasarımlarda her detayına birlikte karar vererek hem teknik hem de görsel açıdan en şık ve en kullanışlı banyolar artık sizin olacak.

Üç boyutlu çizimlerimiz sayesinde yerleşim planını önceden görebilmekte ve gerekli değişiklikleri yaparak en mükemmeli banyolarınız için yakalıyoruz. Hiza Yapı Dekorasyon ile dekorasyon, tadilat ve onarım işlemleri artık sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve şık banyolar için sizlerin de tercihi Bursa Hiza Yapı Dekorasyon olsun.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Ücretsiz Keşif ve Uygun Fiyatlarımızla Telefonlarınızı Bekliyoruz.
0 (532) 694 75 87

Web Tasarım Tüm Hakları irfanozer.com tarafından korunmaktadır.
WhatsApp ile iletişime geç